SĘK W TYM, ŻE KOCHAMY DREWNO

Domy w zabudowie

do 35m2

Wizualizacje, projekty i plany

ZOBACZ

Domy w zabudowie

do 70m2

Wizualizacje, projekty i plany

ZOBACZ

Domy w zabudowie

powyżej 70m2

Wizualizacje, projekty i plany

ZOBACZ

Domy drewniane

letniskowe

Wizualizacje, projekty i plany

ZOBACZ

Domy w zabudowie

bliźniaczej

Wizualizacje, projekty i plany

ZOBACZ

Posiadasz własny projekt?

Z chęcią się z nim zapoznamy - może zainspirujemy się nawzajem?

NASZE TOP PROJEKTY

TECHNOLOGIA

 • KOMFORT CIEPLNY

  Wełna drzewna w roli izolatora termicznego wyróznia sie najwyzsza efektywnoscia energetyczna oraz swietnym komfortem cieplnym. Wełna drzewna w porównaniu z innymi izolatorami lepiej zatrzymuje ciepło i sprawia, ze koszty ogrzewania zima sa nizsze.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Wełna drzewna STEICO jest wzbogacona siarczanem amonu, czyli naturalnym dodatkiem antypalnym. Podczas kontaktu z ogniem wytwarza zweglona warstwe, która zapobiega rozprzestrzenianiu sie płomieni oraz szybkiemu wypalaniu.

 • AZYL OD HAŁASU

  Produkty marki STEICO zapewniaja doskonała izolacje akustyczna. Szumy, hałasy i szmery zostaja zamkniete poza wnetrzem domu, umozliwiajac zdrowy i spokojny sen.

 • EKOLOGIA

  Drewniany domy to efektywny sposób na ochrone klimatu. Typowy dom na trwałe zwiazuje tyle CO2, ile uwalnia samochód osobowy na odcinku 200 tysiecy km. Imponujace, prawda?

Green House to producent prefabrykowanych domów energooszczednych oraz domów pasywnych o szkielecie drewnianych, które powstaja w oparciu o technologie Steico. My juz wiemy, ze wybór tej technologii to strzał w drewniana dziesiatke – wnikliwe przeanalizowalismy dostepne technologie i zauwazylismy, ze jedna z nich wyróznia sie
prawidłowym podejsciem do zakresu termoizolacji budynku oraz wytrzymałosci szkieletu.

Wiemy, ze wybór firmy, która zbuduje Twój wymarzony dom, nie jest łatwy. Pozwól, ze damy Ci kilka dowodów na to, ze warto nam zaufac.

0 +
zrealizowanych inwestycji
0
projektów domów do wyboru
0 +
Ponad 30 lat doświadczenia
0
Nowy dom już w 3 miesiące