Green House

BUDUJEMY DOMY Z MARZEŃ

Odtwórz wideo

GREEN HOUSE domy drewniane

Jesteśmy producentem energooszczędnych i pasywnych domów w systemie prefabrykowanym w konstrukcji szkieletowej drewnianej. Nasze projekty powstają w oparciu o technologię STEICO, którą śmiało można nazwać dziś liderem na rynku wykorzystania ekologicznych materiałów termoizolacyjnych.

Silva Group, czyli jak to wszystko się zaczęło

Kiedy w latach 90. powstawała Silva System, Polskę zalała fala eksperymentalnych projektów, które w końcu mogły czerpać pełną garścią z dorobku Zachodu.

Silva System realizowała nadzory budowlane:

 • Hale przemysłowe
 • Osiedla mieszkaniowe
 • Biurowce
 • Luksusowe apartamentowce w centrum Warszawy

Kolejnym etapem prężnego rozwoju firmy było wprowadzenie działu wykonawczego robót budowlanych oraz specjalistycznych realizacji uszczelnień i posadzek żywicznych wielkopowierzchniowych w centrach usługowych i garażach osiedli mieszkaniowych.

Następnym krokiem było otwarcie zakładu produkcyjnego zajmującego się produkcją prefabrykowanych domów drewnianych w konstrukcji szkieletowej, z zastosowaniem ekologicznej wełny drzewnej o zwiększonych parametrach izolacyjności termicznej.

Dziś założona spółka Silva Group zarządza zakładem produkcyjnym oraz działem wykonawczym innych robót budowlanych tj. wznoszenie obiektów budowlanych, roboty posadzkarskie w tym posadzki żywiczne oraz specjalistyczne roboty uszczelnieniowe, a firma Silva System w dalszym ciągu realizuje nadzory budowlane dla branży deweloperskiej oraz przemysłowej.

Technologia, która zmieniła podejście do budownictwa domów drewnianych

Dzięki wnikliwej analizie dostępnych technologii odkryliśmy, że jedna z nich wyróżnia się wysokimi parametrami pod względem termoizolacji budynku oraz niezwykłej wytrzymałości szkieletu.

Technologia STEICO, bo o niej mowa, skradła nasze serca i zapoczątkowała erę budownictwa na najwyższym poziomie – budownictwa funkcjonalnego, nowoczesnego i przede wszystkim odpowiadającego na potrzeby swoich przyszłych mieszkańców. Drewniane domy prefabrykowane tworzymy pod brandem Green House.

https://www.silvasystem.pl/

JAKOŚĆ
POTWIERDZONA
NAGRODAMI

W trakcie IX edycji Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości otrzymaliśmy statuetkę Polskiej Nagrody Jakości 2022.

Organizatorem kongresu były Polska Agencja Przedsiębiorczości z Katowic, której misją jest szeroko rozumiane wsparcie krajowego biznesu oraz redakcje forum Biznesu a także Biznes Plus w Gazecie Wyborczej.

rzetelna-firma

Rzetelna Firma to program dla każdego przedsiębiorcy, który chce pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniejsza. 

Rzetelna Firma skupia już ponad 40 000 przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi gospodarki a jednym z nich jest Silva Group. Stanowi to obiektywną informację o solidności i wypłacalności naszej firmy.

EKOSTRATEG 2022 – nominacja do nagrody

PARTNERSTWO

Dbając o kompleksowość usług, Nasze przedsiębiorstwo na stałe współpracuje z firmami reprezentującymi różne branże niezbędne w całym procesie budowlanym. Każdego indywidualnego inwestora obsługujemy w zakresie :

– wykonania indywidualnego projektu budynku
– finansowania inwestycji
– wykonania projektu aranżacji wnętrz wraz z wizualizacjami
– przejmujemy cały nadzór budowlany przez uprawnionego kierownika budowy
– wykonujemy stan deweloperski zamknięty lub wykończeniowy na życzenie klienta
– przeprowadzamy przez całą procedurę pozwolenia na budowę

Inwestor, który skorzysta z Naszych usług nie musi martwić się o żadne formalności, jedynym zadaniem zlecającego jest cieszyć się nowym domem!

MASZ PYTANIA? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

FORMULARZ KONTAKTOWY

IWONA

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

798 680 122

ELIZA

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

534 902 606

Ufaj tylko godnym zaufania – co nas wyróżnia?

Wiemy, że wybór firmy, która zbuduje Twój wymarzony dom nie jest łatwy i intuicyjny. Zaufanie jest tu jednym z kluczowych elementów. Chcesz mieć przecież pewność, że Twój dom zostanie wykonany perfekcyjnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Inwestujesz swoje pieniądze, ale na szali kładziesz też marzenia i przyszłość. Chcemy zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność, że nawiązując z nami współpracę podejmujesz najlepszą decyzję. Dlatego tym, co nas wyróżnia jest:

 • wieloletnie doświadczenie,
 • uczciwość i transparentność,
 • przejrzysty styl komunikacji z klientem,
 • odpowiednie kompetencje oraz dbałość o szczegóły, co pozwala nam dostarczać najwyższą jakość usług.
 • bogate portfolio udanych projektów, z których jesteśmy naprawdę dumni.
 • własne hale produkcyjne
 • jesteśmy Laureatem Polskiej Nagrody Jakości 2022, którą przyznaje Polska Agencja Przedsiębiorczości. Nagrodę tę otrzymują firmy, które prezentują wysokie standardy w swoim środowisku pracy i oferują klientom produkty i usługi najwyższej jakości.
 • zostaliśmy też wyróżnieni w kategorii Eko-Strateg, co brzmi dumnie i brzmi jak coś, co świetnie nas definiuje.
 • jesteśmy głównym sponsorem GKS Arka Pawłów. Wspieramy lokalnych sportowców.

W Green House każdy detal jest dokładnie przeanalizowany i zaplanowany, bo każdy ma znaczenie w procesie tworzenia Twojego wymarzonego domu. A dla nas to podstawa budowania zaufania.

GREEN HOUSE DOMY DREWNIANE

DUMNY SPONSOR GMINNEGO KLUBU SPORTOWEGO ARKA PAWŁÓW w sezonie 2022/2023 oraz 2023/2024